Targowisko Lędziny

U nas dowiesz się z jakich firm skorzystać

» Budownictwo

budownictwo


Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Pablo z oddziałami w Krakowie, Bochni, Łąkcie Dolnej oraz Gdowie od lat kompletuje park maszyn zapewniając tym samym dostęp do wielu markowych urządzeń przeznaczonych do prac ziemnych, ogrodowych, budowlanych. Wynajem, profesjonalne doradztwo, dowóz maszyny na miejsce pracy.

Paweł Dudek PABLO

Paweł Dudek PABLO
ul. Kamieńskiego 36
30-524 Kraków
Województwo
Tel. +48600021603


Termodach to przedsiębiorstwo rozwijające się dynamicznie od ponad 20 lat. Firma działa we Wrocławiu, przyjmuje też zlecenia w bliskiej okolicy miasta. Ocieplanie budynków, hal, magazynów, izolacja, termowizja, naprawy. Wiele ciekawych projektów w portfolio. Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowani specjaliści od ociepleń i dekarstwa.

Termodach Mirosław Grochowski

Termodach Mirosław Grochowski
Janusza Korczaka 11
51-658 Wrocław
Województwo
Tel. 605839486


Niezależnie czy chcesz zlecić nam wykonanie instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym, czy też przemysłowym to możesz być pewnym, że wykonamy powierzone nam zadanie z należytą starannością. Specjaliści, który zatrudniamy mają wieloletnie doświadczenie i uprawnienia. W zakres wykonywanych przez nas usług wchodzi montaż instalacji domofonowych, alarmowych, a także CCTV.

Elektro-Bud B.M. Przybysławscy Spółka Jawna

Elektro-Bud B.M. Przybysławscy Spółka Jawna
Traugutta 106A/1A
50-419 Wrocław
Województwo
Tel. 501576840

© targowisko-ledziny.pl - 2018